Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ


Хроніка, серпень-вересень, 2017

XXI Конференція «Голосу надії»: Утішайте народ… готуйте дорогу Господеві!

26-28 липня 2017 року в християнському таборі «Берізка» (с. Олександрія, Рівненська обл.) пройшла чергова місіонерська конференція «Голосу надії». На святковий захід з’їхалося близько 300 місіонерів, а також багато інших гостей. На жаль, значна частина співпрацівників, особливо з-за кордону, приїхати не змогла. Проте дехто з них передав свої відеопривітання конференції, зокрема — Віктор Дежнюк (США), Віктор Вознюк (Польща), Олександр Цибушкін (Росія) та інші.

Переможець вспадкує усе! XII з'їзд християнської молоді Волині

З 19 по 22 липня 2017 р. в Згоранах волинська молодь навчалася перемагати. Це відбувалося в рамках Сьомого з’їзду християнської молоді Волині, адже девізом заходу був текст «Переможець вспадкує усе!» (Об.21). Навчання, мальовнича волинська природа та сукупність подій, що розгорнулися під час з’їзду, зробили його незабутнім не лише для молоді, а й для всіх присутніх.

Тиждень духовної обнови: Малин - 2017

13.07.2017. Тисячі молодих людей побували на християнському молодіжному фестивалі в таборі «Юність», що поблизу міста Малин на Житомирщині, щоб відновити духовні сили й надихнутися до активного суспільного життя.

Сотий день народження Машівської церкви

9 липня 2017 р. в селі Машів Любомльського району Волинської області віруючі євангельської церкви провели урочисте богослужіння, присвячене столітньому ювілею. Свято зібрало чимало гостей, а тому, щоб розмістити всіх присутніх, як у колишні добрі часи, на вулиці був поставлений намет. Гості прибули не лише з сусідніх сіл, але й областей та країн (Білорусі, Німеччини).

Хроніка, червень, 2017

Фестиваль сім’ї в Луцьку: як це відбувалося

Волинню прокотилася низка заходів, присвячених цінностям сім’ї. Зокрема в Луцьку 5 червня 2017 року уже вшосте відбувся «Фестиваль сім’ї», мета якого — популяризація християнських сімейних цінностей. Цього року він особливий тим, що відбувся в рамках відзначення 500-річчя Реформації. Ініціював проведення фестивалю Волинський обласний міжконфесійний оргкомітет за підтримки Луцької міської ради

«Ще ближче». У Львові пройшла молодіжна конференція західного регіону

27 травня 2017р. молодь церков ХВЄ Волині в кількості близько 500 чоловік відвідала міжобласну молодіжну конференцію, яка відбулася у львівській церкві «Голгофа». Ця чергова щорічна конференція Західного регіону (Львівська, Волинська, Закарпатська, Тернопільська області) проходила під гаслом: «Ще ближче» і зібрала не менше 1500 молодих людей.

Відділ праці з глухими УЦХВЄ презентував переклад Євангелії мовою жестів

26 травня 2017 р. в Києві відбулася презентація унікального проекту — «Біблія мовою жестів». На захід з’їхалися гості з багатьох регіонів України. Серед них працівники та керівники відділів по роботі з глухими людьми, освітяни, слабочуючі люди та їхні друзі, сурдоперекладачі, священнослужителі та представники держорганів.

Церкві християн віри євангельської в Локачах — чверть століття!

30 квітня 2017 року церква «Божий храм» селища Локачі, що на Волині, відзначила 25 річницю свого служіння. Гаслом проведення ювілею стали слова: «І будеш пам’ятати всю ту дорогу…» (5М.8:2).
На святкування знаменної події з’їхалися гості з місцевих церков району, керівництво обласного об’єднання церков ХВЄ.

Хроніка, травень, 2017

Благодійні обіди

16 квітня 2017 р., на Великдень, у Парку ім. 900-річчя м. Луцька відбувся святковий благодійний обід для бездомних та малозабезпечених осіб. Благодійні обіди в місті церкви, волонтери, благодійні фонди пропонують уже не перший рік.

Хроніка, квітень 2017

Хроніка, березень 2017

Справа благовістя

18 березня 2017 р. в Луцьку, в церкві «Віфанія», відбулася молодіжна конференція. Вона зібрала біля трьох сотень молоді Луцького регіону. Поділитися своїми думками щодо справи благовістя запросили керівника відділу євангелізації Церкви ХВЄ України Олександра Попчука

Хроніка, лютий 2017

Реформація – рух, що змінив світ

Саме під таким гаслом у м. Луцьку 24 лютого 2017 року відбувся просвітницький захід для вчителів історії та інших суспільних наук. Гостинно були відчинені двері Палацу учнівської молоді, у якому зібралися понад 300 учасників конференції з різних куточків Волині.

Хроніка, січень 2017

У Торчині відбулася обласна пресвітерська конференція

«Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією...» Під таким гаслом 24 грудня 2016 року в приміщенні молитовного будинку церкви християн віри євангельської смт Торчин відбулася річна звітна пресвітерська конференція Волинського об’єднання церков ХВЄ. Служителі з понад 200 церков зібралися, щоб вислухати звіти керівників об’єднання.

Хроніка, листопад 2016

Новий Дім молитви у Цумані

27 листопада 2016 р. відбулося відкриття і посвята новозбудованого Дому молитви в Цумані. На свято завітало чимало гостей, тому приміщення, яке розраховане на вісімсот сидячих місць, було вщерть переповнене й багатьом прийшлося кілька годин стояти на ногах.

Дводенна конференція християнської молоді на Волині

25–26 листопада 2016 р. в Луцьку, у церкві Христа Спасителя відбувалася конференція. Вона зібрала понад півтори тисячі християнської молоді Волині. Молоді люди протягом двох днів могли почути семінари, проповіді, свідчення служителів зі Сходу, послухати спів хорів та євангельських гуртів, а також отримати відповіді на питання. Захід пройшов під гаслом із Книги пророка Єзекіїля: «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край…»

Як Україна буде відзначати 500-ліття Реформації?

Представники 14 євангельських деномінацій з усієї України 21 листопада 2016 р. зібралися в Києві на Всеукраїнській нараді регіональних оргкомітетів R500. Ця зустріч стала початком спільної праці українських церков та організацій протягом наступних 15 місяців для розповсюдження Євангелії. На зустрічі обговорювалося, які події, заходи та акції відбудуться в Україні в рамках святкування 500-ліття Реформації, і як можна до них долучитися.

15 років церкві ХВЄ у селищі Голоби

13 листопада 2016 р. став днем не тільки першого снігу та переметених доріг, але й святом для членів та гостей євангельської церкви смт Голоби Ковельського району, які відзначили п’ятнадцятиріччя заснування церкви. Селище з непростою історією, з багатьма історичними й архітектурними пам’ятками на початку ХХІ століття поповнилося ще одним будинком-красенем — домом молитви.

10-ліття церкви ХВЄ у селі Воютин

30 жовтня 2016 р. євангельська церква села Воютин Луцького району відзначила своє перше десятиріччя. Хоча, за спогадами очевидців, християни віри євангельської були в селі ще в першій половині ХХ століття (1930-ті роки), коли служіння робили по хатах. За словами Василя Паламарчука, служителя церкви смт Торчин, робити євангелізаційні служіння у Воютині почали у 1991 році.

У селі Цміни новосілля євангельської церкви

13 листопада 2016 р. в селі Цміни відбулося відкриття-посвята дому молитви. Розділити радість із членами цієї євангельської церкви прибуло багато гостей, у тому числі представники місцевої влади та керівництво ХВЄ. Гості виголосили багато привітань та побажань. Голова сільської ради Наталія Оксенюк засвідчила про молитовну підтримку церкви під час її тяжкої недуги.

П’ятидесятниця — відповідь на виклики сучасності

З 6 по 9 жовтня 2016 року у Львіві під гаслом «П’ятидесятниця — відповідь на виклики сучасності» проходив ІІ Світовий конгрес ХВЄ.

Будуймо свій дім любов’ю

1 жовтня 2016 р. двері Церкви Христа-Спасителя в Луцьку гостинно відчинилися для християнок Волині. Близько 700 жінок прибули на обласну конференцію, щоб поспілкуватися й збагатитися Божими настановами для життя й праці.

Хроніка, вересень 2016

Пресвітерська рада Волинського об’єднання церков ХВЄ спростувала звинувачення Віктора Літовченка на адресу єпископа Михайла Близнюка

17.10.2016. У зв’язку із появою у ЗМІ, зокрема на телеканалі «Аверс» (м. Луцьк, Волинська обл.), сюжету в якому прозвучали звинувачення на адресу ст. пресвітера обласного об’єднання, єпископа Михайла Близнюка з боку американця українського походження Віктора Літовченка, це питання було винесено на розгляд пресвітерської ради Волинського об’єднання церков ХВЄ.

Чверть століття дому молитви

18 вересня 2016 р. відбулося святкове богослужіння в церкві християн віри євангельської міста Горохова з нагоди 25-ліття побудови молитовного будинку.

Люди в білих халатах турбуються не тільки про тіло

4.09.2016. Кожен з нас має не тільки душу, а й тіло, яке часто нам нагадує про себе, а то й дошкуляє болячками. І як би людина не старалася й не береглася, кожному з нас доводилося побувати в лікаря, а то й полежати на лікарняному ліжку. І трапляється всяке… Часто ми до лікарень потрапляємо, коли вже нас туди ведуть чи привозять, що стає причиною цього — не знаю. Хоча причин, на мою думку, багато: це і фінансово-економічні, і «далеко їхати», і «а може пройде», і багато роботи, і наша ментальність. А ще часто людині болить усе, тобто болить її душа.

Не забувайте ж і про спільність…

31.08.2016. Уже стає традицією проводити наприкінці серпня день відпочинку для сестер із «Церкви Святої Трійці» (м. Нововолинськ Волинської обл.) на території табору «Прикордонник». Ось і цьогоріч близько 70 жінок, переважно з непростими долями, мали змогу побути разом на мальовничому березі Західного Бугу.

Конференція педагогів-християн

20.08.2016. У серпні педагоги-християни Волинської області зібралися на свою чергову конференцію в Луцьку. Першим був семінар на тему «Передача християнських цінностей християнином-педагогом», який провів Михайло Близнюк, єпископ братства ХВЄ Волині.

Хроніка, червень, 2016

Служіння посвяти та відкриття дому молитви у селі Лежниця

20.05.2016. 1 травня 2016 року, на свято Пасхи, в домі молитви було проведено перше богуслужіння.
20 червня 2016 року відбулася прекрасне служіння посвяти та відкриття дому молитви церкви села Лежниця.

Та Бог воскресив Його

Пасхальне привітання голови Об’єднання церков християн віри євангельської Волині

Третій випуск регентської школи

10 квітня 2016 р. в євангельській церкві «Спасіння» міста Ківерці відбулося свято – випуск регентів Регентської школи, що з 2010 року функціонує при Волинському об’єднанні церков християн віри євангельської.

Архів новин

 

     


Телепередача
дивіться щосуботи
о 18.30,
повтор
у понеділок о 8.00
на "Новій Волині"

Архів


Радіопередача
слухайте щонеділі
о 20.10
на Волинському
обласному радіо

Архів